Tornado në Durrës (Video)

Si pasojë e motit të keq me erëra të forta sidomos në zonat bregdetare, kanë krijuar edhe tornado.

Siç duket edhe në video, një tornado është formuar në bregdetin e Durrësit. Fatmirësisht, ajo ka qënë në një fuqi të vogël dhe larg bregut dhe në këtë mënyrë nuk ka shkaktuar dëmë.

Video është marrë nga portal “Durrës SOS”.

http://

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *