Tiranë, përfshihet nga flakët një makinë në Kashar

Tiranë, përfshihet nga flakët një makinë në Kashar

Një makinë është përfshirë nga flakët paraditen e sotme, në zonën e Kasharit në Tiranë.

Zjarri ka shkrumbuar mjetin dhe ka shkaktuar panik tek banorët e zonës.

Për momentin nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit, por pritet që ato të zbardhen nga zjarrfikësit, të cilët kanë mbërritur në vendngjarje.

Category Vendi

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *