Tërbohet Joleza Koka, jep leksione për një seks të “egër”

Po të kërkon në faqet e Joleza Kokës, nuk gjen anëtarësimet e reja të PS, por leksione për seksin apo për menstruacionet.

E frymëzuar nga shkrimtari Alain De Botton, Joleza ka postuar në rrjetin e saj social ‘Tëitter’, një shkrim ku tregohet se si mund të arrihet kënaqësia maksimale gjatë një raporti seksual. Ka qenë vepra nudo e artistit italian dhe artikulli për femrat gjatë periudhës së mestruacioneve, që e ka bërë Jozelën, të shpërthej edhe këtë herë.

Madje për ti demonstruar këshillat ka publikuar edhe një video të artistit italian, ku tregon pozicionet që mund të arrijnë përfitim maksimal gjatë seksit. Duket se këtë herë, Joleza Koka ka dashur të ‘zhvishet’ nga politika, duke treguar një tjetër anë të sajën.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *