Skandali në gjimnazin e Tiranës: Mësuesja luan ‘kaladibrançe’ me nxënësit

Skandali në gjimnazin e Tiranës: Mësuesja luan ‘kaladibrançe’ me nxënësit

Një tjetër videoskandal ka shokuar ndjekësit e emisionit ‘Stop’ në televizionin ‘Klan’ mbrëmjen e së martës, pasi në të, shihet një mësuese që luan lojën ‘kala dibrançe’ në klasë së bashku me nxënësit.

Videoja është xhiruar në ambientet e shkollës së mesme ‘Qemal Stafa’ në kryeqytet dhe bëhet me dije se mësuesja me iniciale A.Sh., është e lëndës së matematikës.

Ajo shihet në pamjet e videos teksa kërcen sipër kurrizit të disa prej nxënësve të renditur njëri pa tjetrit dhe thotë : ‘Sa shumë jeni ngritur mo’. Ndërkohë nxënësi thotë : ‘A të hipi një herë se thotë zysha …’

eda6e28b1ed1f23c1799db940e824de0

bb572aef9d3b13298d73dc438b9f74a5

11ea832484801f06cd7eb74a02850e43

9aacfa8834ca0fb1a2c8d68cfaa4b888

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *