Rrëzohet pema në rrugën “Fortuzi”, plagoset punonjësja e pastrimit (Foto)

Një pemë e vjetër është thyer duke dhe për pasojë disa automjete janë dëmtuar. Pema e rënë ka bllokuar segmentin rrugor që lidh rrugën “Fortuzi” me bulevardin “Zogu I”.

Në orët e vona të mbrëmjes pema, disa metra e lartë, u rrëzua duke marrë me vete edhe pemë më të vogla përpara.

Ajo ra përpara selisë së Partisë Social Demokrate. Reshjet e shiu që ranë një natë më parë rrezuan pemën.

Pema ka plagosur edhe një punonjës të bashkisë. Ndërsa disa automjete të parkuara në rrugë u dëmtuan gjithashtu.

12825301_10153766670124724_1786928389_n

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *