Polici parkon motorin në mes të rrugës, ja plas muhabetit me shokët

Normalisht policia rrugore ka për detyrë të çlirojë trafikun dhe jo ta ngarkojë atë. Por siç dihet në shqipëri shumë pak gjëra funksionojnë sipas normalitetit.

Në foton më poshtë një polic ka parkuar motorin e tij në mes të rrugës duke u kthyer në një burim të rrezikshëm aksidenti, ku makinat pë ta kaluar atë duhet të kalojnë kundravajtje.

E pranueshme do të ishte sikur të kishte parkuar aty vetëm në ndonjë rast urgjen, por nga fotoja e vetmja urgjencë që kishte ky polic ishte t’ja plaste muhabetit me kolegët e tij, pa llogjikuar fare se çfarë rrezikshmëri mund të sjelli për njerëzit ky veprim.

12833326_10153783268414724_734408226_n

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *