Plas gallata në rrjetet sociale me foton e Koços dhe Enver Hoxhës

Pas Kongresit të PS-së kanë plasur gallatat në rrjetet sociale, duke e krahasuar atë me ato të PPSH-së.
Rrjetet, përmes kësja fotoje, ironizojnë duke thënë se vetëm Kokëdhima nuk ka ndryshuar, pasi kryetari i saj po. Kështu ata krahasojnë Enver Hoxhën me Edi Ramën.

“E verteta e demokracise shqiptare”, kështu e ka titulluar JOQ këtë foto, ky deputeti i Partisë Socialiste Koço Kokëdhima shfaqet përkrah diktatorit Enver Hoxha gjatë rinisë së tij.

Kokëdhima ka qenë sekretari i parë i rinisë në Fier gjatë epokës së komunizmit. Ai mban shallin e pionerëve në foto.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *