Plas gallata. Gjeni ndryshimin mes pemëve, kapuçit të Ramës dhe flamurit LGBT

Zbukurimet e bashkisë së Tiranës për ditën e Verës kanë bërë që në rrjetet sociale të plasë gallata. Një nga zbukurimet e bashkisë ishte të vishte pemët e bulevardit kryesor me llojshmëri ngjyrash.

Në rrjetet sociale këtë dekorim e kanë krahasuar me kapuçin që Edi Ramas mbante shumë vite më parë në Francë përpara një pjate me makarona. Disa e krahasojnë të ngjashëm me flamurin e LGBT.

4757_10153312781286356_4126900821224200885_n

e sakte

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *