Pa bukë të vdes por do votoj për Partinë.Ja socialistja e “çmendur” (Video)

Siç thotë populli, budallallëku nuk ka brirë dhe as fund. Kjo zonja që shikonë në video është një qytetare e Vlorës. Ajo jeton me ndihmën ekonomike dhe dy jetima. Madje ka dy muaj që nuk e ka marrë këtë ndihmë. E megjithatë, ajo është një anëtare e flaktë e Partisë Socialiste.

“Edhe pa bukë të më lënë, unë do votoj deri sat ë vdes për partinë:-shprehet ajo. Video është shpërndarë nga gazetar iEnrik Mehmeti.

Kjo video të kujton anëtaren e PS në Berat e cila tha që rrimë pa bukë dhe pa drita nese e do partia.

Për më tepër ndiqni videon:

http://

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *