Në Kuvend shahen dhe ofendohen, ja flirti i Ramës dhe Albana Vokshit në kafe

Në sencat plenare kreu i qeverisë dhe deputetja Albana Vokshi duket se bëjnë masë. Ata shpesh herë janë ofenduar dhe sharë me njëri tjetrin. Një emër që Vokshit nuk i pelqen është që Rama e thërret Pamela Anderson. Vetë Vokshi u shpreh se po e thirri edhe njëherë me këtë emër do ta dërgonte në gjyq.

Por ndryshe është raporti i tyre jashtë sallës së Kuvendit. Kryeministri Rama është parë sot në Kuvend të afrohet në tavolinën ku ishin ulur deputetet e PD-së, Albana Vokshi dhe Majlinda Bregu, me të cilat ishin gjithashtu edhe Mesila Doda e Olta Xhaçka.

Siç shihet nga kjo foto, Rama është duke shkëmbyer batuta me Vokshin. Kjo e fundit ka deklaruar pak kohë më parë se Rama thellë-thellë po flirtonte me të dhe e admironte.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *