Ndahet nga jeta halla e tij, ja mesazhi i ndjerë i Shkëlzen Berishës

Ndahet nga jeta halla e tij, ja mesazhi i ndjerë i Shkëlzen Berishës

Ditën e djeshme u nda nga jeta motra e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Për kryeministrin Sali Berisha motra e tij e vetme, Hajrie Osmani, ishte shumë e shtrenjtë dhe shumë shpesh e ka quajtur “mbretëreshë”.

Shkëlzen Berisha me anë të një statusi në Facebook ka bërë me dije lajmin e hidhur për familjen Berisha.

“Te dashur miq me hidherim njoftoj ndarjen nga jeta te halles sime Hajrie Osmani.

Zoti i dhente paqe dhe shperblim per gjithe fisnikerine,miresine, virtytin dhe dashurine qe ka sjelle ne familjet tona cdo dite te jetes se saj”- shkruan Shkëlzeni në Facebook.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *