Misteri: Lal’Eri më shumë se Michael Jackson me fëmijët? Ja prova

Shqiptari Genc Sejko që jeton në Angli ka ironizuar “dashurinë” që Erjon Veliaj tregon ndaj fëmijëve të vegjel. Përmes kësaj foto që ai ka publikuar në faëen

“Qeveriu” në rrjetin social Facebook, ai tregon se sa i dashur është Veliaj me fëmijët. Ai ironizon se pas vdekjes së Michael Jackson, i cili është akuzuar si pedifil, asnjë nuk ka më shumë foto dhe nuk është treguar i dashur me fëmijët.

“Që pas vdjekjes së Michael Jakson askush nuk i ka dashur fëmijët e të tjerëve më shumë se sa Erion Veliaj. Pije, foto, dhuratat, vizita dhe një park lodrash vetëm për ta.

P.S. Disa nga fotot e 6 muajve të Erit si Kryetar Bashkie.”

Në fakt është e çuditshme fakti që Veliaj ka një lloj “dashurie” kaq të madhe për fëmijët. Me siguri, ai thyen rekord si politikanë që në vetëm 6 muaj ka kaq shumë foto me fëmijët.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *