Mesazhi prekës i gruas së Artan Lames pas problemeve me shëndetin

Bashkëshortja e kreut të ALUIZNI-t, Artan Lame i ka dedikuar një mesazh prekës këtij të fundit, teksa disa ditë më parë luftoi me vdekjen pas problemeve të papritura shëndetësore.

Lame pati probleme me zemrën disa ditë më parë dhe u shtrua me urgjencë në spital, ku iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale.

MESAZHI I PLOTË:

“Perfundimisht njeriu duhet te kapet dhe ta provoj dhe fijen e fundit te shpreses, sepse ku ka shprese ka jete. Faleminderit Dr. Andit, dr. Bekimit dhe dr. Shpendit, doktoreve duararte qe bene te rilindtte Tani.
Faleminderit Bardhit dhe Stokes qe i dhane ndihmen e pare, faleminderit juve miq qe me qendruat prane ne keto dite te veshtira dhe nje falenderim te madh Zotit per fatin qe i dha Tanit gjate gjithe kesaj pershkuarje te veshtire.
Tani im shtrenjte, kam 21 vjet me ty. Mos kujto se do te te lija te me ikje keshtu si pa te keq. Te duhen edhe dhjetra te tjere qe te shqitesh nga une. Te kam xhaaaaaaaan!!!”

Mirela-Dhono-Lame

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *