Ja si shkodranët sulmojnë Ramën për prishjen e banesave dhe dëmshpërblimet (Video)

Gjatë vizitës së tij në Shkoder, kryeministri Edi Rama është sulmuar nga dhjetra qytetarë në lidhje me shembjen e banesave të tyre nga ndërtimi i stadiumit të ri.

Gjithashtu edhe banorët e nënShkodres që nuk kanë marrë dëmshpërblimet e përmbytjeve kanë protestuar përpara Ramës duke i kërkuar llogari për mungesën e fondeve.

http://

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *