Ja si policia ka rrahur protestuesit te Parku i Liqenit (Foto)

Përmes këtyre fotove tregohet qartë sesi policia ka dhunuar dhe rrahur disa të rinj që protestuan kundër ndëtimeve te Parku i Liqenit.

20160306_154920_06031622-2_k0k7OUi

20160306_185905_06031631-2_MquBKqG

20160306_185905_06031632-3_tSQUSQ8

20160306_185905_06031634-5_9E4AGlW

20160306_185954_06031635-1_3sxORUJ

20160306_185954_06031637-3_tCFunw8

20160306_185954_06031638-4_ISBxGXx

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *