Ja si i vjedhin qytetarët me stil në zyrat e bashkisë së Vlorës

Ja si i vjedhin qytetarët me stil në zyrat e bashkisë së Vlorës

Ish- kryeministri Sali Berisha denoncon një rast që sipas tij po vidhen qytetarët në bashkinë e Vlorës.
Një qytetar i shkruan se u vidhet 50 mijë lekëshi i bebeve të sapolindura.

Postimi:

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“pershendetje doktorr! doja te beni publike kete skandal . zyrat e shperblimit te li!ndjs se femijve ne vlore . kam shkuar e dorzova certifikaten e lindjes se femijes tim para 6 muajesh me mbajten certifikaten orgjeinale dhe me dhan nje shenim dore per tu paraqitur per terheqjen e 50 milekshit . por tani mir leket qe si mirem dot se i han ata vet por me kerkojen certifikate . skica e vjedhies esht kjo. un nuk jam as i pari as i fundit . anonim te lutem te uroij shendet!”

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *