Harrohet video-skandali i Dritan Priftit, familja e tij habit nga Amerika

Harrohet video-skandali i Dritan Priftit, familja e tij habit nga Amerika

Fëmijët e Dritan Priftit edhe pse në moshë të vogël, i janë futur botës së modelingut prej disa vitesh.

Në një foto të postuar në rrjetet sociale nga djali i tij, David, shihet e gjithë familja (veç Dritanit), duke pozuar për revistën ‘American Vogue’.

Në disa intervista të dhëna më parë, David është shprehur se ai dhe motra e tij kanë qenë më të angazhuar me modelingun, por duket se tashmë po merr pjesë e gjithë familja në setet fotografike.

Kujtojmë se disa kohë më parë Dritan Prifti dhe Ilir Meta u përfshinë në një video-skandal të regjistruar nga vetë Prifti, në lidhje me disa aferra korruptive me tenderat e hidrocentraleve.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *