Deputeti socialist Namik Dokle mbush 70 vjeç, merr urime dhe lule nga miqtë

Një nga deputetët dhe politikanët më të vjetër të Shqipërisë, Namik Dokle feston 70-vjetorin e lindjes.

Me sa duket ky politikan është ndër më të dashurit pasi urimet për të kanë qenë të pafunda, si nëpërmjet mesazheve ashtu edhe në rrjetet sociale.

Përveç kësaj deputeti socialist ka marrë edhe dhurata nga familjarët dhe kolegët e tij që i kanë organizuar një festë me këtë rast.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *