Deputetët e PD-së nisin hetimet për kolegen që ka bërë seks me modelin nga tropoja

Dy deputetët e PD-së, Kastriot Islami dhe Bedri Hoxha janë fiksuar në një foto, duke “hetuar” se cila deputete mund të ketë kryer marrëdhënie intime me modelin nga Tropoja.

Në iPadin e Hoxhës, duket qartë se po lexohej një lajm për një model shqiptar që pretendon se ka patur marrëdhënie intime me një deputete të Kuvendit të Shqipërisë. “Hetimet” vazhdojnë.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *