Denoncimi/ Ja si hidhet betoni tek Parku i Liqenit natën (Video)

Duke patur parasush protestat e shumta kundër ndërtimeve të Parku i Liqenit, duket se Velija ka zgjedhur të kryejë punimet e tij natën pa rënë shumë në sy.

Në këto dy video, aktivisti i shoqërisë civile, Zirkon Disha, denoncon sesi betonieret futen dhe betonizojnë Liqenin.

Opozita e vendit dhe shoqëria civile kanë protestuar shumë herë kundër betonizimit të parkut të vetëm në Tiranë.

http://

http://

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *