Botohet për herë të parë fotoja e Saimir Tahirit dhëndër

Një foto ekskluzive e ministrit Tahiri dhëndër është publikuar nga “Geraldina Spoza”.

Në kohen kur Tahiri është martuar me bionden bukuroshe Fatlinda Berisha nuk kishte poste drejtuese politike por punonte si avokat dhe pedagog.

Tahiri është shumë i rezervuar për jetën e tij private.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *