Bllokohet rruga Tiranë-Elbasan, Tahiri dhe Rama dy orë leksion përpara policisë

Ndërkohë që ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dhe kryeministri Edi Rama po mbanin fjalim përpara kandidatëve të rinj të policisë së shtetit, rruga e Elbasanit ishe totalisht e bllokuar.

Trafiku ishte që nga zona e Mulletit deri tek tuneli i Kërrabës. Qindra makina mbetet të bllokuara në këtë aks rrugor që nga ora 7:00 e mengjesit të sotëm.

Megjithatë, situate ende vijon të mbetet problematike.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *