Artan Lame pëson atak, ndërhyrje urgjente në zemër

Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame, mësohet se është shtruar me urgjencë në “Spitalin Amerikan”, pas problemeve në zemër.

“Ora News” njofon se, Lame ka pësuar kriza të forta në zemër dhe për këtë i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjikale të mjekëve.

Nuk ka të dhëna të mëtejshme por mësohet se krizat për Lamen kanë qenë të papritura.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *