Altin Goxhaj zbulon provokatorët e ngjarjes tek Liqeni (FOTO)

JA KUSH ISHIN 2 PROVOKATORET E LIQENIT: NJERIU I ENDRI FUGES (punonjes rilindist i Kryeministrise) DHE NJERIU I KARLO BOLINOS (vellai i gazetares dhe producentes se Report TV).

JU LUTEM ME GJENI TE TRETIN NE FOTON TJETER (koka me rreth te kuq)

Miq ju falenderoj per ndihmen qe me dhate dje per identifikimin e 2 prej provokatoreve te Rilindjes qe montuan provokimin fizik ndaj meje (ndaj dhe nuk kishin qene ne asnje proteste me pare):

– ALBI KUSURI – rilindist i thekur i Fushates se Rilindjes 2013 ne krah te Erion Veliajt, punonjes i Kryeministrise si asistent i Endri Fuga Tetor 2013-Tetor 2014 dhe sot drejton nje biznes qe punon ngushtesisht per Bashkine e Tiranes “TIRANA VIBES” dhe mbulon teknologjine e show-t te Rilindjes se Tiranes (Current: Tirana Vibes, NACCON SYSCOM – AL
Previous: Office of the Prime Minister of Albania – marre nga LinkedIn)

– ERVIS ESHJA – i datelindjes 12/2/1975, vellai i punonjeses se gazetares e Karlo Bolinos (Entela Eshja), i njohur nga policia si perdorues i rregullt droge!

12800136_1692017877752757_6494573834343078668_n

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *