Altin Goxhaj “votoi” në kongresin e PS-së (Foto)

Aktivisti politik Altin Goxhaj përes një statusi në rrjetin social “Facebook”, në mënyrë ironike është shprehur se edhe ai ka “votuar” në këtë kongres.

Ky është statusi i plotë i Altin Goxhajt:

“Po ndodh tani!
VOTOVA DHE UNË!!!
Slogani i Kongresit:
“Sa më e madhe gënjeshtra, aq më shumë besohet ajo!” Gëbels, Kongresmen”.

Goxhaj ishte i pranishëm ditën e sotme në pranë Pallatit të Kongreseve ku ka shkrepur foton me shprehjen e famshme të ish-ministrit Gjerman të propagandës Jozef Gëbels, ku shkruhet: “Sa më e madhe gënjeshtra, aq më shumë besohet ajo!”

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *