Aksident në Tiranë, e përplas makina vdes një person

Një person ka humbur jetën nga një aksident rrugor i ndodhur në orët e vona të mbrëmjes në Tiranë.

Viktima, është goditur nga një makinë në hyrje të rrugës së Durrësit, përballë gjimnazit “Qemal Stafa”.

Ai është lënë në mes të rrugës për më shumë se 30 minuta.

Aksidenti ndodhi rreth orës 23 të mbrëmjes së djeshme.

Policia nuk e ka bërë të ditur identitetin e viktimës dhe as shkaqet e aksidentit.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *