Njihuni me makinën 1 milion dollarëshe (Video)

“Sin City Hustler” është një makinë me 700 kuajfuqi dhe 6.8 tonë ka vlerën 1 milion dollarë.

Big Toyz Racing Motors, kompani e njohur për modifikime, ka vendosur në shitje një makinë gjigante të cilës i ka vënë çmimin 1 milionë dollarë.

I njohur me pseudonimin “Bisha”, është model i zgjatur i Ford Excursionit. Ai është 9.75 metra e gjatë dhe peshon 6.8 ton dhe ka një motor V8 8.5 litër me më shumë se 700 kuajfuqi.

Në “Sin City Hustler” mund të akomodohen 12 pasagjerë.

http://

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *