Ja si mund të fitoni 2000 dollarë në javë duke postuar foto në Instagram

Mania për të publikuar foto të bukur në Instagram tashmë mund të përfitoni shpërblime të mëdha.
Ju mund të fitoni para të vërteta dhe të udhëtoni falas, vetëm duke bërë fotografi për Instagram.

Si në vitet e kaluara, Netflix dhe Instagram janë duke u bashkuar për të marrë në punë, siç i quajnë ata ‘Grammaster’, apo të njohur si persona që bëjnë fotografi të mira, dhe do u kërkojnë atyre të udhëtojnë në Evropë dhe Lindje të Mesme, ku atje do të fotografojnë seriale dhe filma të Netflix.

Normal që kjo nuk është një punë e ëndrrave me rrogë dhe benefite, por kompania do u paguaj ju 4,000 dollarë për 2 javë, si dhe do ua mbuloj të gjitha shpenzimet e udhëtimit, vetëm nëse bëni fotografi të mira në Instagram.
Për të aplikuar për këtë vend të punës, ju duhet vetëm të ia bëni ‘Follow’ @Netflix në Instagram, dhe t’i etiketoni 3 fotografitë tuaja më të mia me përshkrimin #grammasters3.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *