Anonymus i shpall luftë Donald Trump-it (Video)

Grupi i hakerëve “Anonymus” i kanë shpallur luftë Donald Trump, duke u betuar se do ta “çmontojnë” kampanjën e tij duke i hakuar uebfaqet e kampanjës dhe duke zbuluar edhe detaje të tijat personale.

Grupi i hakerëve, të njohur për cyber-sulmet kundët organizatave kontroverse dhe individëve pjesëmarrës të Shtetit Islamik e po ashtu edhe të qeverisë turke, kanë publikuar një video mesazh në YouTube me një zë të kompjuterizuar që thotë: Kjo nuk është vërejtje, është deklarim për luftë totale”.

http://

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *