Tag "zvdrejtorin"

Rama shkarkon zv/drejtorin e SHISH Ylli Alushin

Kryeministri i vendit Edi Rama ka shkarkuar sot zv/drejtorin e Shërbimit Informativ Shtetëror, Ylli Alushi. Sipas mediave online, shkarkimi i tij është bërë me propozim të kryeministrit Edi Rama dhe