Tag "zv.trajner"

Real, Zidane mund të jetë ndihmësi i Ançelotit

Presidenti Florentino Perez është dorëzuar përballë kërkesave të Zinedin Zidane, ndërsa në takimin që u zhvillua mes tij dhe francezit, i ka premtuar këtij të fundit se do ta lejojë