Tag "Zoran Zaev"

Më në fund Zoran Zaev merr mandatin për krijimin e qeverisë së re të Maqedonisë

Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev menjëherë pas marrjes së mandatit u shpreh se obligohet që qeveria e re do të mundësojë që vendi të ecë përpara dhe të shndërrohet në

Galdini takon në Shkup Liderin e opozitës Maqedonase Zoran Zaev

Kryetari i LDE – Partia per Liri, Demokraci dhe Etike Arian Galdini u prit ne Seline e LSDM ne Shkup, ne nje takim zyrtar nga Lideri i Opozites se Maqedonise