Tag "zonat e luftës"

Berisha: Një deklaratë ksenofobe dhe e pamendë e Edvin Kristaq Ramës!

Ish-kryeministri i vendtit, Sali Berisha, përmes një statusi në rrjetin social facebook, ka akuzuar kryeministin Rama se po shkel detyrimet që rrjedhin nga anëtaresia e Shqiperisë në NATO duke deklaruar