Tag "zog"

Shikoni se çfarë i ka ndodhur avionit pasi u përplas me një zog (Foto)

Në fotografitë më poshtë do të shikoni një vrimë gjigante në një avijon, ku i habitshëm është fakti se kjo vrimë është krijuar nga një zog. Avioni Airbus A319, u

Zbulohet e dashura sekrete e Mbretit Zog: Bënte seks me protokoll (Foto)

Tania Visirova, kërcimtare e kabaresë “Foli Berzher” në Paris, një nga femrat më të bukura të kohës së saj, ka qenë për thuajse 3 vjet e dashura e Mbretit Zog

Ky është pikëllimi i një zogu kur i ka ngordhur shoqja (Video)

Një zog nuk mund të besojë se shoqja e tij vërtetë ka ngordhur, kështu që ai mundohet gjithë kohën që ta kthejë në jetë. Shumë njerëz e kanë shpërndarë këtë

Pamje ekskluzive të Mbretit Zog (Video)

Videoja e mëposhtme u publikua nga Arkivi i Qendrës së Historisë Hebraike në New York. Aty shihet fillimisht një vizitë e ambasadorit amerikan të asaj kohe në Tiranë, Herman Bernstein,

Pasaporta në kohën e Mbretërisë: Çdo shqiptar është vllau yt!

Janë për kombin, për emrin shqiptar, për gjuhën shqipe, për flamur dhe një urdhër ku këshillohet ruajtja e karakterit kombëtar, bindju ligjeve të vendit. Kureshtja na shtyn ta shohim me

Tuna si “zog pushverdhë”, provokon në Instagram

Këngëtarja provokuese Altuna Sejdiu ka publikuar në profilin e saj në Instagram disa foto në të cilat është tërësisht e veshur me të verdha, duke u kombinuar kështu edhe me