Tag "zidande"

Zidane: Nuk mund të isha bërë asistent i Mourinhos

Ish ylli i Real Madrid dhe asistent i trajnerit aktual të “Los Blancos”, Zinedine Zidane bën të ditur se nuk mund të ishte bërë kurrë ndihmësi i Jose Mourinhos. Francezi