Tag "zhvillon"

Ambasadori amerikan Donald Lu takohet me ministrin Bushati

Sot, ambasadori amerikan Donald Lu zhvilloi një takim me Ministrin e Punëve të Jashtme Ditmir Bushati. Të dy ranë dakord se Shtetet e Bashkuara dhe Shqipëria kanë një miqësi të