Tag "zhvat"

Deputeti i LSI: Kastriot Ismailaj dhe Prifti zhvasin vendin

Një ditë pas akuzave të bëra nga ish-ministri i LSI-së, Dritan Prifti, ka reaguar Agron Çela deputeti i kësaj partie në Shkodër. Sipas tij, LSI mbështet një hetim ndërkombëtar për