Tag "zhdukjem vajza"

Babi denoncon zhdukjen e 2 vajzave: Dikush i mori për trafikim

Dy vajza janë zhdukur në qytetin e Pogradecit. Babai i tyre ka bërë denoncimin në polici për zhdukjen e dy vajzave të mitura, 14 dhe 16 vjeç. Burime nga policia