Tag "zhduk"

Kjo pije jua heq thinjat menjëherë

Kjo pije e mahnitshme, përpos që i heq thinjat, gjithashtu e përmirëson pamjen dhe shëron shumë sëmundje të lëkurës. Përbërësit: – Një kilogramë mjaltë – Karafil të hudhrave – Katër

TURP! Lal’Eri zhduk lapidarin e Azem Hajdarit se “i prish syrin” kullës së Fidelit

Monumenti memorial i dëshmorit të Demokracisë Azem Hajdarit është zhdukur. Siç e shikoni në foto, memoriali i Azem Hajdarit, bashkë me atë në nder të shoqëruesit të tij janë zhdukur

Ja lëngu që ju eleminon rrudhat dhe ju ngadalëson plakjen e lëkurës

Kjo do të jetë receta më e dashur për të gjithë ata që duan të mbeten të rinj e të bukur përgjithmonë. E dini kush mund ta bëjë këtë mrekulli?