Tag "zhberjes"

Basha: Kjo është qeveri e zhbërjes dhe e mohimit, emërimet antiligjore

Në një prononcim për mediat kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha shprehu edhe njëhesë qëndrimin e opozitës , përsa i përket atentatit antikushtetues, antikonsensus dhe antieuropian, që është ndryshimi i