Tag "zhadja"

“Zhadja” pozon nudo

Aktorja e famshme braziliane Giovanna Antonelli e njohur si “Zhadja”, personazhi i cili luante në serialin “Kloni”, është shfaqur si asnjëherë më parë. 40-vjeçarja ka pozuar nudo për revistën “GQ

Ju kujtohet “Zhadja”. Ajo rikthehet me një foto nudo (Foto)

Të gjithë shqiptarët e kujtojnë telenovelën “Kloni” dhe aq më tepër aktoren kryesore Zhaden. Aktorja Giovanna Antonelli, e njohur për publikun shqiptar si Zhadja e serialit ‘Kloni’, vjen me një