Tag "zgjedhje parakohshme"

AK protestë: Zgjedhje të parakohëshme. LSI të ikë nga koalicioni

Aleanca Kuq e Zi ka protestuar sërish sot kundër varfërisë dhe panunësisë. AK është ndalur sot në Prrenjas ku sëbashku me qindra qytetarë kanë protestuar kundër masave të qeverisë edhe

Ristani: PD gati për zgjedhje të parakohshme

Ngërçi politik dhe kriza ekonomike kanë bërë që Partia Demokratike të përgatitet për zgjedhje të parakohshme. Deklarata u bë nga Sekretari i Përgjithshëm i PD Arben Ristani gjatë një interviste