Tag "zevendesues"

Benzema zëvendësues i Suarez?

Liverpooli po planifikon të bëjë ofertë për sulmuesin e Real Madridit, Karim Benzema. Redsat do të mbesin pa sulmuesin kryesor, Luis Suarez, i cili vetëm sa nuk ka nënshkruar për

Arsenal sheh Vuçiniç si zëvendësues të Walcott

Arsenal është në kërkim të një sulmuesi në merkaton e janarit për të zëvendësuar të dëmtuarin Theo Walcott i cili do të mungojë në 6 muajt e ardhshëm, dhe Vuçiniç

Arvizu ende pa zëvendësues, kandidatura e Donald Lu e “ngrirë” në Senat

Dhjetra kandidatura të propozuara nga Presidenti Obama për poste të ndryshme publike janë bllokuar në Senat nga republikanët e opozitës. Mes tyre është është edhe ajo e ambasadorit të ardhshëm