Tag "zere"

“Majko, Fino e Veliaj në garë për t’i zënë vendin Ramës”

Ish kryeministri Sali Berisha në një status të publikuar në faqen e tij në rrjetin social pohon se dy ish kryeministrat Pandeli Majko dhe Bashkim Fino si dhe kryebashkiaku i

Fier, Basha: S’do të lejojmë që kriza të zërë poshtë shqiptarët

Kreu i Partisë Demokratike ka akuzuar qeverinë Rama-Meta për dështim në përpjekjet për ruajtjen e sigurisë dhe rendit, si dhe rritje të kriminalitetit. Në aktivitetin e organizuar me rastin e