Tag "zeqiri"

Dafina Zeqiri mesazh nga Amerika (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri e cila për momentin ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nga ku ka reaguar menjëherë për vendim të cilin e ka marrë UEFA për ndeshjen Serbi

Dafinës “i mungojnë” flokët e gjatë

Ka një kohë të gjatë që kur Dafina Zeqiri po i mban flokët e shkurtër, por duket se ajo është bërë pishman që i ka prerë flokët e saj dikur

Dafina Zeqiri pozon e zhveshur

Këngëtarja Dafina Zeqiri na çudit shpeshherë me veshjet dhe pamjen e saj shumë trendy. Por kësaj here ndodh çudia është më e madhe, pasi këngëtarja nga Kosova ka vendosur të

Rita Ora: Dua një duet me Dafinën

“Një fans më pyet në ka ndonjë artist shqiptar me të cilin do doja të realizoja një duet. Po! Një nga artistet pas të cilës unë jam e dashuruar është