Tag "zedhenesja"

Zëdhënësja e Berishës reagon kundër Top Channel: Bën lajme false dhe keqpërdoret nga Rama

Pas një lajmi të transmetuar në Top Channel se masat e sigurisë nuk janë shtuar vetëm për kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha, por edhe për ish-kryeministrin Sali Berisha ka

Flet zëdhënësja e KE-së: Ndryshimi i procedurave, si mund të lëvizni me 5 euro në vendet e BE

Teksa sistemi i lëvizjes së lirë pa viza në zonën Shengen është vënë në pikëpyetje për shkak të krizës së refugjatëve, Komisioni Europian propozon një sistem të ri. Quhet ETIAS

Erla Mëhilli lind një djalë, Keltis Kruja bëhet baba

Erla Mëhilli, zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha, ka lindur një djalë në orët e para të mëngjesit të së premtes. Erla Mëhilli, e nisi karrierrën politike si zëdhënëse e Partisë

Zgjedhjet në Korçë, KQZ: Të propozohen komisionerët

Zëdhënësja e KQZ-së, në një konferencë për shtyp, i bëri apel partive politike të propozojnë anëtarët e KQV-ve, të Zonës Zgjedhore Bashkia Korçë. Ja deklarata e KQZ-së: “Komisioni Qendror i

FRD: Shqiptarë, përcaktoni të ardhmen e vendit

Në një deklaratë për mediat FRD-ja u ka bërë thirrje shqiptarëve që të votojnë për të vendosur për të ardhmen e tyre. Zëdhënësja për shtyp e FRD-së Eni Feruli deklaroi

3 ligjet, PD: Rama të kërkojë falje për bllokimin3 laws, DP: Rama should apologize

Zëdhënësja e PD-së Laura Vorpsi në një konferencë për shtyp nga selia e Partisë Demokratike ka akuzuar kryesocialistin Rama se nuk u kërkoi falje shqiptarëve për bllokimin e 3 ligjeve