Tag "zedhenesi"

Denoncon Berisha: Ja zëdhënësi i Kodhelit që kërcënoi gazetarët me prerje kokash

Ish kryeministri i vendit Sali Berisha ka denoncuar atë që ai e quan “Zedhenesin e Mimit dhe gjeneral Trafikut, qe i kercenon gazetaret me jete, i kercenon si taleban se

Vritet zëdhënësi i Al-Qaeda-s

Një zyrtar i inteligjencës pakistaneze ka bere te ditur per CNN se Umar Farooq, i cili ka qenë në krye të të gjitha operacioneve të Al-Qaeda-s në Pakistan dhe Afganistan,

Zëdhënësi i KE: BE respekton vendimin e Ramës

Zëdhënësi i KE, Michael Mann deklaroi se Bashkimi Europian respekton vendimin e kryeministrit Edi Rama për mos përfshirjen e Shqipërisë në operacionin e lëndëve kimike të Sirisë. Zëdhënësi i KE