Tag "Zanfina"

Aksidentohet në pushime Zanfina Ismaili (Foto)

Këngëtarja Zanfina Ismaili, para disa dite ka publikuar këngën e saj të re e cila është dedikim për nënë që e humbi para disa muajve. Këngëtarja pas lansimit të këngës,

Dafina i shkruan Zanfinës, ja si ia kthen ajo (Foto)

Ishte fillimi i vitit 2010 kur nga xhirimet e programeve të Vitit të Ri, dy prej këngëtareve më të pëlqyera, Dafina Zeqiri dhe Zanfina Ismaili, kishin nisur një miqësi të

Përçahen Adelina dhe Zanfina, shkak “Kënga Magjike”

Kënga Magjike, këtë vit është komentuar shumë, veçanërisht për projektet muzikore që janë prezantuar në të. Motrat e njohura Adelina dhe Zanfina Ismaili, ndonëse nuk kanë qenë pjesëmarrse në këtë

Rrëfehet Zanfina: Ja pse u largova nga Adelina

Zanfina po punon dhe vazhdon të sjellë gjëra të reja në tregun muzikor. “Kam përfunduar këngën e re e cila është duet, nuk e kemi xhiruar ende por së shpejti

Babai i Adelina Ismailit: Ime bijë gënjeshtare, s’e takoj prej dy vitesh

Revista “Kosovarja” në Kosovë, ka realizuar për edicionin e marsit një intervistë me babain e motrave të famshme, Adelina dhe Zanfina Ismaili. Në rrëfimin e tij Rexhep Ismaili thotë se:

Zanfina sjell videoklipin e saj më të ri “Ma ngat”

Zanfina Ismajli sjell për publikun e saj një këngë ritmike të punuar nga Zzap dhe Chriss. Për tekstin e këngës është kujdesur Robb Daddy.Ismajli ka sjelli videoklipin e saj më

Lançohet klipi i shumëpritur i Zanfina Ismajlit!

Ashtu siç pritej, Zanfina nuk dëshpëron, sensualiteti i saj, stili dhe melodia e këngës përshtaten me koreografinë në këngë. Kënga është realizuar nga Zzap dhe Chris, tekstin e ka shkruar

Zanfina Ismajli, linja perfekte trupore

Këngëtarja Zanfina Ismajli është vlerësuar çdoherë për një trup shumë të mirë dhe të formuar. Linjat perfekte trupore iu panë edhe gjatë performancave të saj ditëve të fundit. E për

Zanfina bashkëpunon me Noizy-n

Reperi i njohur Noizy po na habit gjithmonë e më shumë me këngët që ai po u ofron adhuruesve të tij. Në kuadër të albumit të tij më të ri