Tag "Zallherit"

Arrestohet nën oficeri dhe 5 persona të tjerë, u kapën me 27 kg drogë

Policia e Tiranës vuri në pranga 6 persona, të cilëve u kapën në flagrancë me 27 kg lëndë narkotike, e dyshuar si cannabis sattiva. Mësohet se ndër 5 të arrestuarit