Tag "zall herr"

Edhe Erion Veliaj tregon barcoleta në fushatë!

E nisi me deklarimin solemn se “ne nuk tregojmë barcoleta” Erion Veliaj në Zall Herr. Nëse ka një të mirë që i bën komunitetit në këtë periudhë Veliaj dhe e

Zall Herr, zjarr në xhami shkrumbohet çatia

Zjarr në xhaminë në Zall Herr në Tiranë. Burime nga policia bëjnë me dije se zjarri i rënë rreth orës 03:30 ka bërë që të shkrumbohet çatia e xhamisë dhe